Istanbul Tesisat Petek Temizliği

Nov 3, 2023
  • Anasayfa
  • Hakkımızda
  • Hizmetlerimiz
  • İletişim

Ev ve Bahçe Tesisatında Uzmanlık

Bogazici Tesisat olarak Istanbul'da ev ve bahçe tesisatı, sıhhi tesisat, ısıtma ve havalandırma (HVAC) alanlarında uzmanız. Hizmetlerimiz arasında, petek temizliği, tıkanıklık açma, su kaçağı tespiti, musluk tamiri ve daha fazlası bulunmaktadır.

Ev ve bahçenizin tesisat sistemlerinin doğru bir şekilde çalışması önemlidir. Bunun yanı sıra, tesisat problemleri zamanında çözülmezse daha ciddi sorunlara neden olabilir. Bizler, günümüz teknolojisi ve deneyimli ekibimiz ile evlerinizi ve bahçelerinizi en iyi şekilde korumak için çözümler sunuyoruz.

Bogazici Tesisat Hakkında

Bogazici Tesisat, Istanbul'da uzun yıllardır hizmet veren bir tesisat firmasıdır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir anlayışla çalışırız. Eğitimli ve uzman personelimiz, en son teknolojileri kullanarak sizlere kaliteli hizmet sunmaktadır.

Tesisat konusunda geniş bir bilgi birikimimiz ve deneyimimiz olduğundan, ev ve bahçenizi en iyi şekilde korumanıza yardımcı olabiliriz. Sizlere hem acil durumlarda hem de periyodik bakımlarda çözümler sunarız.

Tesisat Hizmetlerimiz

Petek Temizliği

Isıtma sistemi peteklerinizin zamanla kirlenmesi, ısınma problemlerine ve enerji kaybına neden olabilir. Bizler, son teknoloji petek temizleme cihazları ile peteklerinizi etkili bir şekilde temizleriz. Böylece daha verimli bir ısıtma sistemine sahip olursunuz ve enerji tasarrufu sağlarsınız.

Tesisat Tıkanıklık Açma

Banyo veya mutfak lavabolarının tıkanması, yaşam kalitenizi düşürebilir. Tıkalı borular, kötü kokulara yol açabilir ve su sızıntılarına neden olabilir. Tesisat sistemlerinizin tıkanıklığını profesyonel ekiplerimizle açarız ve sorunun kök nedenini bulmada uzmanız.

Su Kaçağı Tespiti

Evinizde veya bahçenizde su kaçağı olduğunu mu düşünüyorsunuz? Su kaçakları, yapısal hasara ve su faturalarında artışa neden olabilir. Ekipmanlarımız ve uzman teknisyenlerimizle su kaçağını hızlı bir şekilde tespit edip onarırız, bu sayede su kaynaklarınızı korur ve maliyetlerinizi azaltırız.

Musluk Tamiri

Sürekli damlayan bir musluk, hem sinir bozucu hem de su kaybına neden olabilir. Musluk tamiri konusunda uzman ekibimiz, sorunu hızlı bir şekilde çözebilir ve gereksiz su tüketimini önleyerek tasarruf sağlar.

Bize Ulaşın

Bizimle iletişime geçmek ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanabilirsiniz:

Adres

Bogazici Tesisat Istanbul, Türkiye

Telefon

+90 123 456 7890

E-posta

[email protected]

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 09:00 - 18:00 Cumartesi: 10:00 - 16:00

© 2022 Bogazici Tesisat. Tüm hakları saklıdır.

istanbul tesisat petek temizliği
Brian Gray
Petek temizliği için iletişime geçtiğime çok sevindim! Umarım hizmetinizden memnun kalırım. 🤞🏻
Nov 9, 2023
Unknown
Tesisat hizmetiniz için doğru adres, iletişime geçtim!
Nov 6, 2023